סדנת איפור


flower5טיפים לסדנאות איפור | דברים שכדאי שתדעי

קורס איפור אישי – אחת על אחת

קורס האיפור האישי שלי הוא ההזדמנות שלך לקבל את כל הזמן והיחס שאת צריכה – רק לעצמך.

מטרת הקורס היא ללמד אותך מהבסיס כיצד נכון לך להתאפר לבוקר באופן קליל ומהיר, מהם הדגשים לאיפור ערב אלגנטי וזוהר, אילו סגנונות וטכניקות איפור יתאימו לך – כל זאת בדגש על שילובי הצבעים המחמיאים לך ביותר.

במהלך מאות סדנאות האיפור שהעברתי, פיתחתי שיטת לימוד ייחודית וקלה ליישום. בעזרתה, גם בנות המגיעות אלי ללא ניסיון כלל, מצליחות להתאפר בעצמן באופן מושלם כבר ביום שלמחרת. אז בואי נתחיל את כל הכיף!

בשלב הראשון של הסדנא אדגים עליך את שלבי האיפור השונים, אסביר לך כיצד תתאפרי בהתאם למבנה ענייך ותווי פנייך והכי חשוב – כיצד תתאימי את האיפור לבגדים שאת לובשת. בהתאם לרצונך, נלמד גם שיטות איפור מקצועיות כמו המראה המעושן, המראה ההוליוודי והמראה המבריק.

אבל ללמוד זה לא מספיק. לאחר שהבנת כיצד להתאפר נכון ומהו תפקידו של כל מוצר איפור נתחיל עם שלב התרגול. בשלב זה נתרגל שוב ושוב את כל הטכניקות שלמדנו. אני אהיה לצידך, אדריך ואתקן עד שתרגישי בטוחה בעצמך לחלוטין.

בסיום היום המיוחד שלנו, תקבלי בכתב את כל מה שלמדנו בצירוף טיפים אישיים.

ועוד משהו קטן לסיום – אני מזמינה אותך להביא את מוצרי האיפור האישיים שלך ולנצל את הקורס שלי כדי ללמוד איך להוציא מהם את המרב.

סדנת איפור זוגית – כיף בשתיים

אם כבר החלטת להתפנק ביום כיף של סדנת איפור, למה לא לצרף מישהי מיוחדת?
הזמיני את החברה הכי טובה, את הבת, את אמך או את אחותך לסדנא זוגית שכולה חוויה. הזיכרונות כבר בפנים.

נשב באווירה נעימה וכיפית ונלמד כל מה שתרצו לדעת. לכל אחת נתאים את האיפור הייחודי והצבעים המחמיאים לה ביותר. אני מבטיחה לכן שכבר למחרת תרגישו בטחון להתאפר בדיוק כמו שלמדנו – בקלות ובמקצועיות.

 

אני מזמינה אותך ליצור קשר ולשאול אותי כל שעולה בדעתך בכל הקשור לקורס האיפור האישי או הזוגי.

ועכשיו כולן יחד: ‘סדנת תיק האיפור שלי’

בסדנה קבוצתית זו, נלמד מהם המוצרים הבסיסיים שצריכים להיות לכל אחת בתיק האיפור שלה. נעבור על תיקי האיפור שלכן ונתרגל את השלבים לכל אחת.
זוהי דרך מצוינת לחגוג יום-הולדת עם חברות או אפילו לארגן את כל בנות העבודה למסיבה שכולה יופי.

רוצה לשמוע פרטים נוספים? את מוזמנת להיכנס למסיבת האיפור שלי.