מסיבת איפור לנערות


5טיפים לאיפור לנערות | דברים שכדאי שתדעי

מסיבת איפור נוצצת

מסיבת איפור היא דרך מצוינת לחגוג יום-הולדת או אפילו סתם לארגן את כל החברות למסיבה שכולה יופי.

בחלק הראשון של המסיבה נדבר על הדברים הבסיסיים אבל החשובים ביותר באיפור: נלמד על מבנה עיניים ותווי הפנים, נדבר על טיפוח ועל אחד היסודות החשובים בהרכבת מראה מהמם: התאמת האיפור לבגדים.

בשלב זה אדגים על כלת יום-ההולדת או על כל אחת מהבנות המשתתפות את יסודות האיפור לפי השלבים הנכונים: מייק אפ, פודרה, סומק, צלליות, איילינר, מסקרה, עפרונות עיניים וליפ גלוס. לאחר שנלמד את הבסיס, אלמד ואסביר את ההבדלים בין איפור קליל לבית-הספר לבין איפור מורכב יותר המתאים ליציאה או מסיבה ומשלב כמה גוונים באיפור העיניים.

כבר כשנגיע לחלק השני של מסיבת האיפור תראו כמה למדתן ותתחילו ליישם את הכללים. נשב כולנו מסביב לשולחן עם כל הציוד שאביא: מברשות איפור, צלליות, מראות אישיות ו…הקסם מתחיל.

כל אחת תאפר את עצמה לפי השלבים שהוסברו בחלק הראשון ולפי הסגנון האהוב עליה. ואל תשכחו, אתן לא לבד. לאורך כל הערב אתן עצות, אתקן ואענה על כל השאלות החשובות. כי אחרי הכל, לערב הזה יש מטרה אחת: שתצאו ממנו עם כל הידע הדרוש כדי שתרגישו יפות יותר כל יום מחדש.

כמובן שבסיום המסיבה – כולן יוצאות מאופרות!

אני כאן כדי להפוך לכן את הערב לבלתי נשכח, אבל הקשר בינינו לא מסתיים שם. גם לאחר המסיבה, אהיה תמיד זמינה עבורכן לכל שאלה, עצה, בקשה או טיפ.

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר כדי שאספר לך עוד על מסיבות האיפור שלי.