מי אני?


נעים להכיר | אני סיון ואני פשוט אוהבת צבעים.

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת כל מה שקשור לגוונים, צבעים ויצירה. לא תמיד ידעתי שארצה לאפר באופן מקצועי אבל הסיפור האישי שלי הוביל אותי להחלטה שאני רוצה לעסוק בצד היפה והחיובי של החיים. האיפור המקצועי מהווה היום עבורי ערוץ פנימי של חיבור עם חיים יפים יותר.

אני אוהבת לראות את הבנות מגיעות אליי, כל אחת יפהפייה בדרכה הייחודית, כשאני יודעת לזהות בדיוק מה הדבר הקטן הזה שכל אחת צריכה כדי להיות בטוחה בעצמה ולזכור כמה היא באמת יפה.

משמח כל פעם מחדש לגלות איך יעוץ והכוונה בקניית איפור יחד הופך את חוויית האיפור היומיומי לפשוט וקל ליישום ; או להראות לקבוצת נערות איך לסובב ראשים בבית הספר וכמובן גם איך להפוך כל אירוע לחגיגה שיזכרו תמיד.

סגנון האיפור שלי הוא טבעי, עדין ומחמיא. אני מאמינה גדולה בכך שאיפור נכון מגיע לא רק מטכניקה נכונה אלא גם מהכרות עם המתאפרת. חשוב לי להתאים לכל אחת את הסגנון הנכון לה שיעניק לה את הביטחון והעוצמה שהיא מבקשת ובשביל זה, תמיד יהיה לי את כל הזמן שבעולם.
אני מבטיחה תמיד להיות שם בשבילך. לייעץ, לכוון ולתרום לך טיפים שגיבשתי מנסיוני לאורך השנים. את מוזמנת ליצור איתי קשר בכל זמן.

שלך,
סיון.