שלבי האיפור לבוקר


כל השלבים לאיפור בוקר מוצלח!

תחילת העבודה

עוד לפני שמתחילים באיפור עצמו, אני בודקת את מבנה הפנים וסוג העור של עירית.

1מריחת קרם לחות

שלב חשוב בכל יום. הנחתי חמש נקודות של קרם לחות (מצח – אף – סנטר – 2 לחיים) ומרחתי בצורה שווה. (טיפ: מומלץ להניח קרם לחות עם מקדם הגנה, בכל ימות השנה).


2נקודות מייק אפ

בדומה לקרם הלחות, הנחתי חמש נקודות של מייק אפ בגוון פנייה של עירית. את המייק אפ מרחתי עם מברשת מייק אפ על כל שטח הפנים. (טיפ: ניתן למרוח בעזרת ספוגית לחה או על ידי כריות האצבעות).


3מייק אפ

לקבלת מראה מואר יותר, מרחתי את המייק אפ גם על השטח העליון והתחתון של העיניים. בשלב זה אני דואגת שהמייק אפ יכסה באופן אחיד וחלק את כל הפנים. (טיפ: אפשר להניח קונסילר סביב העיניים, אך במידה והמייק אפ מצליח לכסות כהויות, אין צורך להוסיף קונסילר).

4פודרה

קיבעתי את המייק אפ בעזרת פודרה שקופה בגוון העור ודאגתי שלא יהיו חלקים מבריקים על הפנים. (טיפ: אפשר להניח פודרה בעזרת מברשת או כרית פודרה).


5סומק

הנחתי סומק בגוון מוקה על תפוחי הלחיים. (טיפ: כדי למצוא את המקום המדויק לך, חייכי והניחי את הסומק על התפוחים לכיוון הרקות).

6הנחת צללית קרם

הנחתי צללית בהירה בגוון שמנת על עצם הגבה ובחלק הפנימי של העין (בצמוד לאף). בנוסף, עם מברשת סינטטית, הנחתי על כל שטח גלגל העין צללית קרם עדינה בגוון ורוד עתיק. (טיפ: ניתן למרוח צללית קרם גם בעזרת כריות האצבעות).


7צללית אבקה מבריקה

הוספתי צללית אבקה מבריקה בטפיחות מעל צללית הקרם. צללית אבקה מבריקה משדרגת כל צללית רגילה למראה מבריק וזוהר. (טיפ: אפשרי להניח צללית אבקה מבריקה בלבד ללא צורך בבסיס של צללית קרם למראה טבעי ומעט מבריק).

8תיחום עיניים

תחמתי את קו הריסים העליון והתחתון בעזרת מברשת תיחום דקה וצללית חומה כהה. דאגתי להתחיל מזוית חיצונית כלפי פנים, לכיוון האף (טיפ: ניתן לקחת צללית עם מברשת מעט רטובה וליצור אייליינר כהה ודק).


9מעגל ריסים ומסקרה

לאחר הנחת הצלליות, עיגלתי את הריסים, ומרחתי מסקרה חומה על הריסים העליונות ומעט על התחתונות.


10שפתיים

במקום להשתמש בשפתון, הנחתי עיפרון שפתיים (תוחם) בצבע טבעי על כל השפתיים ומעל הנחתי גלוס בגוון טבעי חום.


אחרי

זוהי הדרך הטובה והמהירה לאיפור פנים שלם.
נכון, לא תמיד יש לנו את כל הזמן הדרוש כדי להשיג אותו ולפעמים, בעיקר בבוקר, הוא לא נדרש. לכן, אני ממליצה לכן בימים עמוסים יותר להסתפק בשלבים 1-6 של התהליך בתוספת מעגל ומסקרה.

השדרוג מובטח!