איפור לכלה


flower5טיפים לאיפור כלות | דברים שכדאי שתדעי

החתונה

ראיתי איפור כלות מדהים במגזין – האם אראה בו טוב? מה לעשות כדי שהנשיקות לא יורידו לי את האיפור עוד לפני החופה ואיך אדע שהאיפור יתאים לי לשמלה?

איפור כלות הוא אחד הדברים האהובים עליי ביותר בעבודתי כמאפרת מקצועית. גם לאחר שנים שאיפרתי אין-ספור כלות מאושרות, אני עדיין חושבת שאין דבר יפה יותר מכלה ביום המיוחד שלה.
מה שמייחד איפור כלה הוא תהליך האיפור המורכב: תשומת הלב לדיוק בפרטים הקטנים, הכנת העור לקראת האיפור (לא פחות חשובה מהאיפור עצמו) ושימוש במוצרים איכותיים אשר יבטיחו לך שתראי בסוף האירוע ממש כמו בתחילתו.

שתינו יודעות שאיפור כלה לחתונה לא דומה לשום דבר אחר. אז בואי קחי נשימה גדולה ו… נתחיל.

ביום האירוע, אגיע לכל מקום שתבקשי ובכל זמן שנוח לך. לאחר שתסיימי עם עיצוב השיער, אתחיל את עבודת האיפור. שלב אחרי שלב, נראה יחד איך את הופכת לכלה יפה וזוהרת.

לא אפרד ממך לפני שאראה אותך יוצאת לדרכך עם שמלת הכלה שלך וגם אז, אדאג לטאצ’-אפים אחרונים למראה המושלם.

כמובן שגם אמך וחברותייך מוזמנות ליהנות ביום זה. לאחר שתצאי לדרכך באיפור כלה מהמם, אשמח להעניק גם להן חווית איפור לאירוע הגדול.

איפור ניסיון

חשוב שתרגישי שיש לך חיבור טוב עם המאפרת כך שתוכלי להיות בטוחה ושקטה. אני מזמינה אותך לאיפור ניסיון, שבמהלכו נכיר אחת את השניה ונבחר יחד את האיפור והמראה שיתאימו לשמלת הכלה שבחרת, לעיצוב השיער ולהרגשה שלך ככלה מיוחדת ויפה.

את מוזמנת ליצור איתי קשר ולשאול אותי כל שעולה בדעתך בכל הקשור באיפור לחתונה. אני מבטיחה להיות שם בשבילך – בשעה שתרצי ובכל מקום שתצטרכי אותי.